czwartek, 27 września 2012

Lakiery MIYO Mini Drops firmy Pierre Rene


Na pierwszy rzut idą lakiery znanej firmy - Pierre Rene.

Lakiery MIYO Mini Drops posiadają szeroką gamę kolorystyczną - beże, róże, fiolety, zieleń - każda z nas, kobiet, znajdzie taki kolor na jaki będzie miała ochotę. Kosmetyki znajdują się w małych i przezroczystych  buteleczkach o pojemności 8 ml. Opakowanie jest na tyle małe i zgrabne, że można włożyć je do każdej kosmetyczki i nie martwić się, że zajmie dużo miejsca.
Stosując lakiery Mini Drops należy pamiętać by nakładać go dwie warstwy by uzyskać wybrany efekt. Jedynie ciemniejsze kolory zapewniają pełne pokrycie płytki paznokcia już po pierwszym malowaniu. Dzięki dwukrotnemu pokryciu lakier utrzymuje się dłużej, mniej więcej 4 - 5 dni. Jest to dość duża zaleta, bo spotkałam się z lakierami, które nie wytrzymywały na paznokciach nawet 2 dni.
Oprócz tego lakiery bardzo szybko wysychają na naszych paznokciach, co głównie tyczy się lakierów ciemniejszych i nakładaniu na paznokcie jednej warstwy. Możemy umalować je godzinę przed ważnym wyjściem i nie martwić się, że podczas robienia reszty makijażu i ubierania się jakaś jego część się zmaże :)
Jego niska cena czyni go jeszcze bardziej atrakcyjnym produktem. Powyższe cztery lakiery udało mi się upolować w małej drogerii za niecałe 4 złote za sztukę.

A jak lakiery prezentują się na paznokciach?
Mam nadzieję, że powyższa notka Wam się spodobała. Zapraszam do komentowania :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz