środa, 10 października 2012

Przetestuj krem Sudomax z serwisem bangla.pl!Na serwisie bangla.pl pojawiła się kolejna Akcja - Testowanie. Tym razem możliwe jest jednego z zestawów Sudomax, w którego w skład wchodzi - krem Sudomax 55 g oraz 3 próbki kremu Sudomax. Do czego służy ten oto kosmetyk?

Krem SUDOMAX to niezwykle delikatny, hipoalergiczny i antybakteryjny krem ochronny, stworzony z myśl‘ o wyją‘tkowo delikatnej i "bezbronnej" skórze - skórze małego dziecka. Krem przeznaczony jest przede wszystkim do codziennej pielęgnacji i ochrony skóry w miejscach podrażnionych oraz w tzw. strefie okołopieluszkowej.
Krem SUDOMAX przeznaczony jest dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych.
Dzięki trosce o zachowanie jego hipoalergiczności zapewnia doskonałą‘ ochronę wyją‘tkowo wrażliwej skórze.
Przeznaczony jest do ochrony przed podrażnieniami występują‘cymi w strefie okołopieluszkowej oraz dla osób mają‘cych problemy ze skórą‘ tr‘ądzikową‘. Doskonale się sprawdza przy defektach estetycznych i podrażnieniach skórnych występuj‘ących w wyniku ucisku w przypadku długotrwałego przebywania w pozycji leżą‘cej lub przy nietrzymaniu moczu.*


Co trzeba zrobić aby dostać taki zestaw? Należy zarejestrować się w serwisie bangla.pl, pisać rzeczowe opinie i dodawać zdjęcia produktów. Życzę powodzenia! :)

* informacje zaczerpnięte ze strony www.sudomax.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz