niedziela, 16 czerwca 2013

Coś dla mam, czyli możliwość przetestowania nowych laktatorów Lovi Prolactis :)

Hej dziewczyny!

     Dzisiaj przychodzę do Was z króciutką notką, bo chwilowo intensywnie uczę się na jutrzejszy egzamin. Ale - do rzeczy! :)

     Na portalu Bangla.pl istnieje możliwość przetestowania nowych laktatorów Lovi Prolactis. Oferta ta jest skierowana do mam, które posiadają dość małe dzieciątka, oraz kobiet, które są w ciąży. Do testów zostało przeznaczonych aż 20 laktatorów, dlatego istnieje duża możliwość, że to właśnie któraś z Was będzie miała szansę go otrzymać :)


"Dwufazowy laktator elektroniczny LOVI Prolactis to rekomendowane szpitalnie wsparcie w rozwiązywaniu problemów laktacyjnych. Odwzorowuje naturalny dwufazowy przebieg karmienia piersią, dzięki temu odciąga więcej mleka w krótszym czasie. Pierwsza faza ssania stymuluje wypływ pokarmu z piersi, druga zaś umożliwia bezbolesne, szybkie i skuteczne odciąganie pokarmu. Laktator LOVI Prolactis został przebadany we współpracy z polskimi szpitalami wśród kobiet karmiących piersią."

     Jeżeli jesteście zainteresowanie przetestowaniem owych laktatorów to odsyłam Was na stronę portalu - to właśnie TU możecie znaleźć wszystkie informacje na temat wysyłania zgłoszeń :)

     ****

A teraz zmykam pogłębiać swoją wiedzę na egzamin ;) Jutro o 10 zaczynam swój mini horror!

Do napisania :)

6 komentarzy:

 1. To powodzenia na mini horrorze! :D Ja będę miała mega horror we wtorek :((

  OdpowiedzUsuń
 2. Do żadnej grupy nie należę. Ale trzymam kciuki za mamy, które wezmą udział w akcji.

  OdpowiedzUsuń
 3. Powodzenia na egzaminie, pewnie juz masz po-pochwal się wynikiem,.

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak narazie to nie dla mnie... :) Powodzenia innym :)

  OdpowiedzUsuń
 5. I jak Ci poszło na egzaminie? :)

  OdpowiedzUsuń