wtorek, 15 kwietnia 2014

Wyniki konkursu "Z okazji Dnia Kobiet".

     Jak już zauważyłyście po tytule - w dzisiejszym poście ogłoszę, która z Was wygrała w konkursie organizowanym na moim blogu. Przyznam, że jestem miło zaskoczona ilością zgłoszeń :) Cieszę się, że rozdanie spodobało Wam się na tyle, by się na nie zgłosić.     Z drugiej strony jest mi trochę przykro i żal, że część z Was zgłosiła się do konkursu - a nie spełniła podstawowych warunków z nim związanych. Dokładnie sprawdziłam czy każda osoba, która zgłosiła się do rozdania, jest moim obserwatorem. Niestety, parę z Was tego nie zrobiło. To samo tyczy się dodawania baneru w panel boczny bloga czy też wklejenie go w osobnym poście. Musi być on dostępny do czasu ogłoszenia wyników konkursu, a nie do dnia jego zakończenia. 

     A teraz przejdźmy do najważniejszego, czyli do przedstawienia wyników konkursu :) Losowanie przeprowadziłam parę godzin wcześniej. I zapewne już od 17 znałybyście je, gdyby nie fakt, iż blogger nie chciał ze mną współpracować i opublikować notki... No, ale - lepiej późno niż wcale :)


Maszyna losująca wybrała numer...A pod tym numerkiem kryje się...
Kochana, serdecznie gratuluję wygranej! :) :* Już ślę do Ciebie wiadomość.

Jeden konkurs się zakończył, a ja już myślę o kolejnym. Jednak tym razem będzie on miał nieco inną formę... ;) Przekonacie się o tym za jakiś czas!


Miłego wieczoru, Wasza A.

49 komentarzy:

 1. Gratulacje!:)) nagrody świetne:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ucieszy się jak nic. Gratuluję :*

  OdpowiedzUsuń
 3. Łiiiii hihihi dziękuję kochana! :D :*

  OdpowiedzUsuń
 4. A było tak bliiskoo! :D gratuluję!

  OdpowiedzUsuń
 5. Ewcia Ty szczęściaro, gratki ;*

  OdpowiedzUsuń
 6. Fajne nagrody - gratuluje zwycięzcą

  OdpowiedzUsuń
 7. gratki! :-)
  weronikarudnicka.pl

  OdpowiedzUsuń
 8. Wielkie gratulacje dla zwyciężczyni :) Dzięki za zabawę, pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń