poniedziałek, 8 października 2012

Nektar pod prysznic Luksja Active Vitamins


Czas na testowanie kosmetyków pielęgnacyjnych dla naszej skóry. Na pierwszy ogień pójdzie Nektar pod prysznic firmy Luksja.
Nektary są dostępne w 3 wariantach zapachowych: mango i papaja, pomarańcza i mandarynka oraz grapefruit i granat. Miałam przyjemność używać wszystkich rodzajów, a moim ulubieńcem został przedstawiony na zdjęciu wariant 2.
Kosmetyk znajduje się w przezroczystej butelce o pojemności 500 ml. Moim zdaniem jest to zbyt duża pojemność, która nie nadaje się na jakiekolwiek wyjazdy, ponieważ zajmuje zbyt dużo miejsca. Preferuję mniejsze opakowania. Otwarcie jest proste w obsłudze, nie trzeba się martwić, że na ręce wydostanie się nam zbyt duża ilość żelu.
W środku opakowania znajdziemy nektar o delikatnej konsystencji w kolorze żółtym, pomarańczowym bądź różowym - w zależności od wybranego wariantu. A po otwarciu buteleczki... czekają nas niezapomniane wrażenia zapachowe. Żele pachną jak prawdziwe owoce, a ich zapach utrzymuje się na skórze przez długi czas. Aż ma się wrażenie jakby było się w egzotycznym raju :)
Nektar pod prysznic nie wysusza skóry, a wręcz bardzo dobrze ją nawilża. Do tego jest bardzo wydajny i starczy na ok. miesiąc ( nawet stosowania dość dużej ilości kosmetyku ).
Jego cena również jest przystępna. Za 500 ml opakowanie zapłacimy ok. 8 - 10 zł.A Wy stosowałyście już kiedyś nektary Luksja Active Vitamins? Jakie są Wasze wrażenia? :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz