sobota, 20 października 2012

Tusz do rzęs Multi Action firmy Essence


Czas na kosmetyki z grupy tak zwanych "kolorówek". Firma Essence zapewne jest znana każdej z nas, kobiet, które dość często robią swoje zakupy w Drogerii Natura. Firma ta wprowadziła na rynek wiele błyszczyków, lakierów do paznokci, cieni do powiek czy tuszy w różnych wariantach kolorystycznych. Ja postanowiłam wypróbować tusz do rzęs Multi Action.

Maskara znajduje się w czarno - różowym opakowaniu o pojemności 9 ml. Opakowanie jest podłużne i dość rzucające się w oczy, głównie dzięki jaskrawemu różowi który na nim się znajduje. Jedynym minusem jest fakt, że wzorki na nim namalowane zdrapują się pod wpływem czasu i opakowanie nie wygląda już tak estetycznie.

Tusz nakłada się za pomocą dość długiej szczoteczki, która jest grubsza u postawy i zwężą się wraz ze wzrostem długości. Szczoteczka jest poręczna i nie trzeba się gimnastykować aby ładnie nałożyć kosmetyk na nasze rzęsy ;)

Producent zapewnia, że po zastosowaniu tuszu Multi Action nasze rzęsy będą nie tylko pogrubione, ale również wydłużone i podkręcone. Niestety jedyne co zauważyłam po jego użyciu, że moje rzęsy są nieco bardziej podkreślone i wydłużone. Zero pogrubienia, a tym bardziej podkręcenia. Jeżeli któraś z Was woli efekt bardziej zalotnych rzęs radzę albo użyć zalotki, albo zastosować inny tusz.

Mimo wszystko tusz jest dość trwały i nie kruszy się ani osypuje pod wpływem czasu, dlatego nie musimy nosić go ze sobą w torebce. Dzięki zastosowaniu płynu do demakijażu oczy kosmetyk dość szybko zmywa się z naszych rzęs.


Tusz może nie należy do najlepszych, ale ze względu na swoją niską cenę ( wynoszącą ok. 9 zł ) jest dość atrakcyjny. Jest idealny dla kobiet, które lubią delikatnie podkreślone rzęsy :)

1 komentarz:

  1. Uwielbiam ten tusz :) aktualnie przerzuciłam się na Wibo ale zużyłam ze 3 opakowania go :)jak za taka cene to ideał :)

    OdpowiedzUsuń